You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Oltenia - Dobrogea
vânzări / închirieri
sisteme cofraje și schele 

ing. Sorin Gavrilescu
Telefon: +40 734 330 697
E-mail: sorin.gavrilescu@peri.ro

Moldova

vanzari / inchirieri

sisteme cofraje si schele

ing.Baean Mihai

Telefon:+40 722 838 423

E-mail:mihai.baean@peri.ro

Centru
vânzări / închirieri 
sisteme cofraje și schele

ing. Gabriel Krizbai
Telefon: +40 723 300 455
E-mail: gabriel.krizbai@peri.ro

România
vânzări materiale consumabile,
foi cofrante, componente

România
vânzări materiale consumabile,
foi cofrante, componente

ing. Balas Bogdan
Telefon: +40 748 123 496
E-mail: bogdan.balas@peri.ro

 

 

 

 

Nord - Vest
vânzări / închirieri
sisteme cofraje și schele

ing. Ioan Racovitan
Telefon: +40 744 343 004
E-mail: ioan.racovitan@peri.ro

Bucuresti - Ilfov

vanzari / inchirieri

sisteme cofraje si schele

ing.Remus Taranu

Telefon:+ 40 735 310 929

E-mail:remus.taranu@peri.ro

Nord - Vest
vânzări / închirieri
sisteme cofraje și schele

ing. Daniel Crisan
Telefon: +40 721 946 925
E-mail: daniel.crisan@peri.ro

Bucuresti - Ilfov

vanzari / inchirieri

sisteme cofraje si schele

ing.Daniel Stefan

Telefon:+ 40 756 141 111

E-mail:daniel.stefan@peri.ro

Vest
vânzări / închirieri
sisteme cofraje și schele

ing. Marius Baciu
Telefon: +40 726 745 224
E-mail: marius.baciu@peri.ro

Bucuresti - Ilfov

vanzari / inchirieri

sisteme cofraje si schele

ing.Costin Rotareanu

Telefon: +40 723 677 009

E-mail: costin.rotareanu@peri.ro